Jsem fyzioteraput 

a kouč zdravého životního stylu

Jsem fyzioterapeut s dlouholetou praxí. Svou práci beru jako poslání. Dlouhá léta učím své klienty, jak zacházet se svým tělem, aby byli zdravější, výkonější, bez bolesti a cítili se lépe. Dennodenně jim pomáhám řešit a napravovat jejich zdravotní problémy a zvyšovat kodici. Můj přístup je individuální a profesionální, jedině tak mohu svým klientům věnovat patřičnou péči a pozornost.

Můj příběh

Jmenuji se Kateřina Klimešová, jsem fyzioterapeut, kouč zdravého životního stylu, instruktor Nordic Walking a také osobní fyzioterapeut aktuálního Mistra České republiky a držitele halového rekordu ČR ve vrhu koulí hendikepovaných. Má práce je zároveň i mým koníčkem.

Díky znalostem, které mi profese fyzioterapeuta přinesla vím, jak se chovat ke svému tělu, co mu dopřát, jak se správně hýbat, jak sportovat, abych dosáhla maximálního výsledku s minimální námahou a eliminací zranění. Mnoho věcí jsem si ověřila nejen na sobě, ale také na svých klientech. V komunikaci s nimi jsem naopak poznala, jak málo toho o svém těle vědí oni.

Moje cesta však nebyla jednoduchá a už vůbec ne krátká. V oboru jsem více jak deset let a za tu dobu jsem investovala mnoho času a peněz do vzdělání, udělala jsem spoustu chyb, ze kterých jsem se mohla poučit, několikrát jsem se dostala za limity svého vlasního zdraví a moje tělo mi pak poděkovalo tím, že mi jednoduše nakopalo zadek. Ale nikdy jsem se nevzdala, znovu jsem se zvedla a pokračovala dál.

Proto také vznikl tento web. Protože na světě a v mém okolí je spousta lidí, kteří možná prochází stejnou cestou nebo řeší podobný problém, který jsem řešila já nebo mí klienti. Možná jste jedním z nich a já vám teď můžu pomoct ten problém vyřešit a posunout se dál.

A tak jsem se rozhodla své znalosti předávat dál. Rozhodla jsem se udělat derivát svých informací a online formou je zpřístupnit běžným lidem. Lidem, kteří mají spoustu jiných starostí, než po večerech ležet v odborných článcích a literatuře, ale přesto by chtěli na svém těle něco změnit, nějak mu ulevit od bolesti, nějak mu pomoct, aby jim sloužilo co nejdéle.

V několika jednoduchých krocích vás naučím, jak zlepšit fungování vašeho těla, jak ho naučit relaxovat, jak se zbavit bolesti, jak ho správně vyživit, jak zvýšit výkonnost a mnoho dalších věcí. Je to jen na vás, zda vyčleníte pár minut během dne pro své tělo, ale věřte, že tato investice se vám mnohonásobně vrátí.

Moje kvalifikace

Vystudovala jsem vysokou školu v Česku a po té i na Slovensku. Svou profesi jsem si zkvalitnila několika dalšími kurzy jako např. BBP koncept dle J. Čápové, DNS koncept dle P. Koláře, Medical Taping, kurz Instruktora Nordic Walking, aj.

Moje více než desetiletá praxe v oboru mi poskytla spoustu know-how, které teď mohu předávat dál lidem, a díky virálnímu šíření tak mohu pomoct daleko většímu počtu lidí, než kteří by se ke mě dostali osobně na konzultaci či terapii.