Nová cesta k pohybu – Lopifit!

Jste unavení z pouhého šlapání na kole a dlouhé procházky vás vyčerpávají? Zkuste se hýbat jinak, zkuste Lopifit.

lopifit

Co to ten lopifit je?

Jedná se o koloběžku s běžícím pásem a pohonem elektro motoru. Říkáte si, že je to pěkný hybrid? Omyl! Lopifit je zcela nový způsob pohybu.

Při chůzi na Lopifitu posouváte běžící pás vzad a ten aktivuje elektro pohon. Díky elektro motoru vám stačí běžné úsilí, jaké vydáte při procházce v parku, ale vaše rychlost se jednoznačně zvýší. Díky rychlostním stupňům si tak můžete dopřát rychlost jako při jízdě na kole a to přitom pořád jdete vycházkovým tempem.

S chůzi na Lopifitu tak zvládnete ujít 2 – 3x větší vzdálenost než obvykle. A to je přece úžasné!

Podívejte se na video >>

Ze své terapeutické praxe vím, že je spousta lidí, kteří díky stáří nebo úrazu již nemají takovou vytrvalost jako dřív a jsou tak nuceni chodit stereotypní trasy, protože více nezvládnout. Už se nemohou podívat tam, kam dřív. Se ztrátou vytrvalosti přichází frustrace a někdy to vyústí až v úplné zanevření na pohyb. 

Znáte někoho takového ve svém okolí? Lopifit pro něj může být řešením!

Dalším benefitem je to, že pro lidi se špatnou rovnováhou je to ideální tréninková pomůcka. Při chůzi se držíte řídítek, tudíž máte jakousi jistotu proti pádu, ale zároveň musíte zapojovat svaly pro udržení rovnováhy. Skvěle tak trénujete své tělo. A já neznám nic lepšího, než cvičit v přírodě.

Více informací najdete zde >>

 

Kateřina Klimešová
Jsem fyzioterapeut s dlouholetou praxí. Zabývám se zdravotním cvičením, výživou, vedu lekce Nordic Walking a také jsem expertem na jednoduché cviky přímo do kanceláře, aby tělo nebolelo.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.